Aktuality a novinky

Křídlovanka oslavila 20 let

Koncertem v přeloučském kině oslavila 16. 11. 2021 Křídlovanka výročí 20 let od svého založení.

S Křídlovankou jako hosté vystoupili zpěváci Karel Hegner, Vratislav Velek a Jiří Škvára. Na konci první poloviny koncertu proběhl křest nového CD Křídlovanky. Kmotry CD se stali hudební skladatel Antonín Pernička, režisér Ondřej Urban a zpěvák Karel Hegner.

Několik videí z koncertu si můžete prohlédnout zde:

číst celé

Nové vánoční nahrávky

Již několik let spolupracujeme s Českým rozhlasem na projektu Ježíškova vnoučata. Objíždíme domovy pro seniory a snažíme se rozdávat naši hudbou radost. V letošním roce to ale bohužel nejde, a tak jsme se rozhodli natočit vánoční písničky, aby si je mohli posluchači poslechnout doma. Nahrané skladby rozvážíme do domovů seniorů po Pardubickém kraji natočené na DVD.

Všichni ostatní posluchači si je mohou poslechnout na našem novém Youtube kanálu, kam je budeme postupně umisťovat.

https://www.youtube.com/channel/UCvjafrE3HyvWfZEdoQ3-Kkg

Přejeme krásné vánoce!!!

 

 

číst celé

Festival v Kněževsi

Možná letos poslední koncert Křídlovanky si mohli vyslechnout posluchači v Kněževsi u Rakovníka. V rámci Kněževské dechparády zahrála Křídlovanka společně s Horalkou, Krajankou a Túfarankou.

číst celé

Koncert v Přelouči

Po několika letech vystoupila Křdlovanka opět v rámci udílení cen za dabing Františka Filipovského v Přelouči. Obavy, že kvůli strachu z koronavirové nákazy přijde do parku málo posluchačů se nenaplnily a koncert byl po všech stránkách vydařený.

číst celé

Koncert ve Zruči nad Sázavou

První veřejný koncert po koronavirové přestávce Křídlovanka zahrála 9. 8. v zámeckém parku ve Zruči nad Sázavou. Počasí vyšlo skvěle a v parku vládla jako vždy skvělá atmosféra. Těšíme se zase za rok!!!

 

číst celé