Aktuality a novinky

Festival v Kněževsi

Možná letos poslední koncert Křídlovanky si mohli vyslechnout posluchači v Kněževsi u Rakovníka. V rámci Kněževské dechparády zahrála Křídlovanka společně s Horalkou, Krajankou a Túfarankou.

číst celé

Koncert v Přelouči

Po několika letech vystoupila Křdlovanka opět v rámci udílení cen za dabing Františka Filipovského v Přelouči. Obavy, že kvůli strachu z koronavirové nákazy přijde do parku málo posluchačů se nenaplnily a koncert byl po všech stránkách vydařený.

číst celé

Koncert ve Zruči nad Sázavou

První veřejný koncert po koronavirové přestávce Křídlovanka zahrála 9. 8. v zámeckém parku ve Zruči nad Sázavou. Počasí vyšlo skvěle a v parku vládla jako vždy skvělá atmosféra. Těšíme se zase za rok!!!

 

číst celé

Kubešova Soběslav

V sobotu 20.7. zahrála Křídlovanka na jednom z našich největších dechovkových festivalů Kubešova Soběslav. Děkujeme za pozvání KD města Soběslav. Určitě se rádi na tento svátek dechovky zase vrátíme.

číst celé

Jarmark v Trhovém Štěpánově

Opět po roce jsme byli pozváni městem Trhový Štěpánov k vystoupení na tradičním jarmarku. Posluchači si nás mohli užít do sytosti – koncertovali jsme s krátkými přestávkami téměř šest hodin. Děkujeme za pozvání a těšíme se na další spolupráci.

číst celé