Aktuality a novinky

Koncert v Žirovnici

7. 12. vystoupila Křídlovanka v Žirovnici. Společně se skvělou kapelou Božejáci bavila vyprodanou sokolovnu od 20 hodin až do půlnoci. Součástí akce byly také rybí hody. Děkujeme městu Žirovnice za pozvání.

číst celé

Křídlovanka pokřtila nové CD

Ve středu 28. 11. Křídlovanka vystoupila v Tylově divadle v Kutné Hoře. Hostem koncertu byl známý zpěvák a moderátor Jožka Šmukař. Při této příležitosti pokřtila Křídlovanka své nové CD „Jiří Pohnán 35 let“. Kmotry byli Jožka Šmukař a textař Václav Bárta. Na CD naleznete zbrusu nové písničky skladatele Jirky pohnána v interpretaci legendárních zpěváků české a moravské dechovky jako jsou Josef Zíma, sourozenci Baťkovi, Ivana Brožová, Jiří Škvára a Karel Hegner.

číst celé

Křídlovanka v rozhlase

V archivu Českého rozhlasu Pardubice si můžete poslechnout pořad o našem novém CD, které budeme ve středu 28. 11. od 19 hodin křtít v Tylově divadle v Kutné Hoře. Moc se na vás těšíme!!!

https://pardubice.rozhlas.cz/mame-hosty-7682472?player=on#player

 

číst celé

Křídlovanka laureátem Vejvodovy Zbraslavi

Po 13 letech se Křídlovanka opět zúčastnila soutěže Vejvodova Zbraslav. Svou sbírku ocenění letos rozšířila o titul laureáta festivalu, zlaté pásmo s vyznamenáním, cenu za nejlepší provedení povinné skladby a cenu za nejlepší dramaturgii soutěžního programu. Děkujeme všem co nám drželi palce.

 

číst celé

Připravujeme pro vás dvě nová CD

Během srpna Křídlovanka natočila v Tonstudiu v Dolních Bojanovicích dvě nová CD. Na první z nich se můžete těšit v listopadu.

číst celé